Recyklingowy blejtramik

     Zawsze musi być ten pierwszy raz, kiedyś przecież musi przyjść nowe. Zapragnęłam wreszcie wypróbować nowych technik, a wszystko przez inspirujący filmik na blogu Kasi - Czekoczyny 
Oczywiście nie posiadam tylu mediów, ale starałam się je jakoś zastąpić. A czym to już moja słodka tajemnica :) Potrzeba matką wynalazku!
     Praca zawiera w sobie elementy recyklingowe, nie miałam  podobrazia wykorzystałam więc wielowarstwową tekturkę a ponieważ ostatnio robię intensywne porządki znalazłam też pęk starych kluczy. Jeden znalazł już swoje miejsce :) Dlatego zgłaszam pracę na wyzwanie w Craftowym Ogródku.
   Tak naprawdę pierwsza myśl to było ekspresowe wyzwanie na blogu Rapakivi, stąd cała kompozycja, pudrowe, delikatne tło i mocny akcent na środku. No i plamy :)
     A na koniec chciałabym zgłosić pracę wyzwanie w 13arts: paleta kolorystyczna oraz użycie maski na dwa sposoby. Tutaj wykorzystałam maskę swojej produkcji z wykorzystaniem dziurkaczy. Pierwszy sposób to nakładanie na nią pasty modelującej a drugi to tuszowanie.


Koniec gadania, czas na pokazywanie :)

 Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pozostawione słowo
Basia

Komentarze

 1. Praca wyszła świetnie! Te przejścia kolorystyczne, ciapania, faktury... Tu jest wszystko co sprawia, że ten "blejtram" jest ciekawy, wręcz osnuty tajemnicą!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna praca, jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej kreatywności!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu 13@rts.
  Pozdrawiam :)
  Rydia

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjny:) wszystko idealne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudnie Ci wyszło, ja wciąż tylko zbieram przydatne gadżety i nic z tego nie wykorzystuję , gesso, mgiełki , grrr :(((

  OdpowiedzUsuń
 5. piękna mediowa praca , świetna kompozycja bardzo mnie urzekła . dziękuje w wyzwaniu Ewik21 DT 13arts

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbia tę wielowarstwowość i mnogość elementów zatopioną w farbie ...
  LIKE <3
  dziękujemy za udzial w wyzwaniu Rapakivi - Ki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ależ cudowny! jest niesamowity po prostu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo udany eksperyment mediowy :-) Piękne są te warstwy papieru "uciapane" w farbie, chlapania i ta barwna plama z kwiatów... Dziękujemy bardzo za udział w wyzwaniu Rapakivi :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zachwycająca praca!!! Pozdrawiam i dziękuję za udział w wyzwaniu 13 arts :)

  OdpowiedzUsuń
 10. wcale sie nie dziwie, ze wygralas w craftowym ogrodku, bo blejtramik jest zachwycajacy!!!!!!!cudowny po prostu!!!!! pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz